Maloniai kviečiame užsiregistruoti!

  • Užsiregistravusi galėsite užsisakyti abonementą ir rezervuoti treniruotes. Jei kyla sunkumų registruojantis, kviečiame pildyti anketą - susisieksime su Jumis artimiausiu metu! Kilus klausimams, skambinkite studijos telefonu 8 607 43555 – administratorės studijoje dirba tik treniruočių metu.
    • Nurodykite dažniausiai naudojamą adresą (jei turite gmail, yahoo ar pan.) – prireikus, juo atsiųsime pranešimą apie tvarkaraščio pasikeitimus.
    • Juo gausite pranešimus, jei būtų pakeitimai dėl Jūsų rezervuotos treniruotės.
  • Pažymėdami „Sutinku“ Jūs tvirtinate, kad susipažinote su studijos taisyklėmis ir sutinkate jų laikytis. Taip pat lankytojas, norintis naudotis Treniruočių studijos teikiamomis paslaugomis, sutinka pateikti infomaciją apie save, t.y. vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Gautus duomenis naudojame, kad atpažintume Lankytoją, suteiktume prisijungimus prie internetinės rezervavimo sistemos, praneštume apie treniruočių tvarkaraščio pasikeitimus ir susisiektume skubiais atvejais. Lankytojas taip pat sutinka, kad jo el. pašto adresas būtų naudojamas tiesioginės rinkodaros tikslais (atsisakyti tiesioginės rinkodaros Lankytojas gali spustelėjęs atsisakymo mygtuką pačiame laiške).
TURITE KLAUSIMŲ?
Kilus klausimams, galite skambinti telefonu 8 607 43555, parašyti stimulus.rezervacija@gmail.com, susisiekti online https://www.stimulus.lt/ arba rašykite rezervacija@stimulus.lt